10 Kasım Saygı ve Özlemle Anıyoruz.

10 Kasım Saygı ve Özlemle Anıyoruz.

Türk milletinin büyük kahramanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü vefatının 79. yıl dönümünde saygı ve özlemle anıyoruz.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun.

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Silah Arkadaşları ile tüm şehit ve gazilerimizi sevgi, saygı ve minnetle anıyoruz.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.

Ünver Grup “Geleneksel Tophane’den Mudanya’ya Bisiklet Turu”na sponsor oldu.

Ünver Grup “Geleneksel Tophane’den Mudanya’ya Bisiklet Turu”na sponsor oldu.

Ünver Grup olarak sponsor olduğumuz Tophane Rotary Kulübü’nün, Nilüfer Belediyesi, Mudanya Belediyesi ve Nilüfer Kent Konseyi iş birliğiyle 9’uncusunu düzenlediği “Geleneksel Tophane’den Mudanya’ya Bisiklet Turu”, bu yıl da geniş katılımla gerçekleşti. Her yıl farklı konularda farkındalık yaratmak amacıyla düzenlenen bisiklet turunda bu yıl, yolların, sadece otomobillere ait olmadığına dikkat çekildi. “Araba senin, yol hepimizin!” sloganıyla gerçekleşen “Geleneksel Tophane’den Mudanya’ya Bisiklet Turu”, Tophane’deki Saltanat Kapısı’ndan start alıp, Mudanya Mütareke binasında tamamlandı.#Arabaseninyolhepimizin 

ÜNVER GROUP AR-GE MERKEZİ OLDU.

ÜNVER GROUP AR-GE MERKEZİ OLDU.

1979 yılından bu yana otomotiv sektörüne şekillendirilmiş kauçuk ve silikon hortum, plastik ve metal boruları da içeren çeşitli ürün gruplarında güvenilir hizmetler sunan Ünver Group A.Ş., sektörün ana aktörlerinden biri olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Ünver Group müşterilerine alternatif ürünler sunmak, mevcut ürünleri geliştirerek maliyet ve performans avantajı sağlayabilmek amacıyla uzun yıllardan bu yana araştırma ve geliştirme faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Firmamız 19.06.2017 tarihinden itibaren de Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca yetkilendirilerek Ar-Ge Merkezi olmaya hak kazanmıştır.

Sadece üretirken değil, tasarlarken de müşterilerinin yol arkadaşı olabilmeyi ilke edinen Ünver Group, Ar-Ge Merkezi statüsü ile sadece kendi bünyesinde araştırma yapmakla kalmayıp, başta ana sanayiler olmak üzere tüm müşterileri ile ortak projeler yaparak sektörün gelişimine ve ithal malzeme kullanımının azaltılmasına olumlu katkı sağlamayı amaçlamaktadır.

Bunun yanı sıra, üniversiteler ile de ortak projeler geliştirerek bilime katkı sağlamayı ve nitelikli insan kaynağını geliştirmeyi hedeflemektedir.

Ünver Group tüm enerjisi ile ana sanayilerin birlikte çalışmaktan gurur duydukları ve “iyi ki varsın” dedikleri bir şirket olma vizyonu ile sürekli gelişim yolculuğuna devam edecektir.

Ünver Group 2. Kez

Ünver Group 2. Kez "İnsana Saygı" Ödülünü Aldı.

Kariyer net tarafından bu yıl 16. Kez düzenlenen İnsana Saygı ödüllerinde Türkiye genelinde 65000 işveren arasından 200 Firma ödül almaya hak kazanırken, Ünver Grup olarak ikinci kez ödüle layık görülmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Ünver Group Çalışanları Geleneksel Bowling Turnuvasında Kıyasıya Mücadele Etti.

Ünver Group Çalışanları Geleneksel Bowling Turnuvasında Kıyasıya Mücadele Etti.

Ünver Group bu yıl 4.kez düzenlediği ve geleneksel hale getirdiği Bowling turnuvasında çalışanları ile bir araya geldi. İnsan Kaynakları Departmanı tarafından organize edilen etkinlik Carrefour Cosmic Bowling'de gerçekleştirildi.

Turnuvada 5’er kişilik ekiplerden oluşan 13 takım kıyasıya mücadele etti. Yoğun çalışma temposunda bir araya gelme fırsatı bulan çalışanlar, hoşça vakit geçirdiler. Turnuva sonunda dereceye giren takımlar, kupanın sahibi oldular.

Turnuvada ödüller; Şampiyon Takım, Şampiyon İkinci Takım, En Skorer Bayan, En Skorer Erkek, En çok Eğlenen Takım kategorilerinde Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Korgavuş ve Y.K. Başkan Yard. Orhan Korgavuş tarafından takdim edildi.

Ünver'in Yeni Yıl Kutlaması

Ünver'in Yeni Yıl Kutlaması

2017 yılına erken giren Ünver Grup, çalışanlarının yoğun katılımı ile Podyum Park’ta düzenlenen organizasyonla yeni yıla merhaba dedi. Çalışanlar 2016 yılının yorgunluğunu canlı müzik ile eğlenerek geride bıraktı. Etkinlikte çalışanlar birbirlerine aldıkları yeni yıl hediyelerini takdim ettiler.

Gecenin açılış konuşmalarında Ünver Grup Y.K. Başkanı, Ayhan Korgavuş, Y.K. Başk. Yard. Orhan Korgavuş ve Genel Müdür Hakan Sönmezışık yeni yılın ülkemize, çalışanlarımıza, sağlık, mutluluk ve huzur getirmesi temennisinde bulundular ve Ünver Grup ailesine mutlu yıllar dilediler.