Yönetim Kurulu Başkanından Mesaj

 

Kurulduğu günden bugüne aynı azim ve heyecan ile Otomotiv Sektöründe faaliyet gösteren ÜNVER GROUP her geçen yıl artan başarı grafiği ile bu sektörün en önemli oyuncularından biri haline gelmiştir. İstikrarlı bir şekilde artan üretim kapasitemiz, istihdamımız ve yatırımlarımız sayesinde, firmamız Türk otomotiv sanayinde olduğu gibi yurt dışında da OEM’ler tarafından tercih edilen global bir tedarikçi konumundadır. Ünver ailesi olarak bunun haklı gururunu yaşıyoruz.

Müşteri memnuniyetini esas alan, paydaşlarının ihtiyaç ve beklentilerini yerine getiren firmamız, çalışanlarının kendini değerli hissedebileceği fırsatları yaratmaya da özen göstermektedir.

OEM’lere Co-Dizayn olarak hizmet veren firmamız, tasarımdan başlayan kalite anlayışını, üretimin tüm süreçlerinde devam ettirerek, nihai ürünün müşterimize sevk edilmesine kadar aynı titizlikle takibini sağlamaktadır. Sektörümüzün de gelişmesi ile ülke ekonomisine olan katkımızı arttırmak ve katma değeri daha yüksek ürünler üretebilmek adına,  AR-GE merkezimiz ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

ÜNVER GROUP olarak, müşteri odaklı hizmet anlayışımız, “asıl başarı sürdürülebilir olandır” temeline dayanmaktadır. Çalışanlarımız ve paydaşlarımız için daha iyi bir yaşam ve geleceğe daha güvenle bakan bir TÜRKİYE için, değerlerimizden ve iş anlayışımızdan ödün vermeden, en üst kalitede üretim yapmaya devam edeceğiz.

 

                                                                                                                                                                  Ayhan KORGAVUŞ